SCHLAGWERK - cajony

Właściwy dźwięk rośnie w lesie - dlatego nasze drewno jest dobrze wyselekcjonowane. Naturalnie.

Schlagwerk używa tylko wysokiej jakości materiałów od sprawdzonych dostawców. Brzoza, olcha i buk to europejskie drewno najwyższej jakości, które łączy w sobie atrakcyjny wygląd z niewielkim ciężarem i niezbędną wytrzymałością.

Nie wystarczy jednak samo użycie najlepszych materiałów - istotna jest również ich obróbka. Dlatego firma Schlagwerk nie tylko korzysta z drewna od swoich dostawców, lecz także sama produkuje swoje płyty: za pomocą opatentowanej metody laminowania krzyżowego i formowania tłoczy przeplatane płyty pilśniowe o wysokiej gęstości bezpośrednio do gotowej postaci. Ale istnieje wiele innych przykładów optymalizacji instrumentów - i z pewnością można usłyszeć każdy z nich.

Każdy pojedynczy instrument jest testowany zanim opuści warsztat. Nawet najmniejsze odchylenia lub rozbieżności są wyłapywane i instrument jest poprawiany. Tylko tak można zagwarantować prawdziwe brzmienie instrumentów Schlagwerk.

Firma rozwija się w coraz większej ilości krajów. Instrumenty perkusyjne Schlagwerk są wysyłane na cały świat, do całej Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji. Wszystkie starannie wyprodukowane instrumenty wysyłamy do naszej wybranej i wykwalifikowanej sieci wyspecjalizowanych dealerów. W końcu SCHLAGWERK SOUND EXPERIENCE obejmuje również osobistą pomoc i usługi, takie jak testowanie instrumentów przed ich zakupem!